Blog gastropuls.plSuper Dry Event


Weź udział w profesjonalnym, bezpłatnym szkoleniu z Gastropuls.pl.


SKORZYSTAJ Z DOTACJI i uzyskaj wsparcie w ramach wieloletniego programu rządowego z Gastropuls.pl.


OFERUJEMY PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI oraz pomagamy w doborze właściwego sprzętu dopasowanego do państwa potrzeb oraz możliwości.

Coraz większym zainteresowaniem na rynku gastronomii cieszy się wynajem długoterminowy
Tego typu oferta jest również dostępna dla państwa za pośrednictwem naszej strony internetowej lub po przez kontakt z naszymi przedstawicielami. Dla tych którzy nie mieli do czynienia z tego typu propozycją wypożyczenia przygotowaliśmy krótki opis procedury i spis zalet. :)


Oferta z nowego katalogu HENDI jest już dostępna na naszej stronie. Nowe rozwiązania technologiczne, desing, atrakcyjne oferty cenowe dostępne na kliknięcie!
Nie przeoczcie naszej nowej okładki :)

Jeśli chcecie zrewolucjonizować swoją kuchnie mamy w ofercie produkty które na pewno wam w tym pomogą :) Charakteryzują się:

  • Wysoką skutecznością w danym obszarze zastosowania.
  • Czytelnymi kodami kolorystycznymi i podziałem na grupy.
  • Atestem PZH i dopuszczeniem do przemysłu spożywczego.
  • Specjalizacją zastosowań.
  • Wysoką zawartością substancji powierzchniowo czynnych.
  • Niskimi kosztami stosowania.


Nowy rok zaczynamy od pięciu oryginalnych przepisów na uwielbiany przez wszystkich koktajl alkoholowy – Margarite. Wszystkie z receptur zostały opracowane w oparciu o zalecenia amerykańskiej firmy Hamilton Beach produkującej jedne z najbardziej niezawodnych urządzeń miksujących i blendujących.
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem :)


Wracamy po świątecznej przerwie! Z masą energii i nowymi rozwiązaniami technologicznymi. Tym razem chcieli zwrócić państwa uwagę na dobrze wszystkim znaną firmę ROBOT COUPE, która chciała by zaprezentować swoje produkty do użytku również w branży cukierniczej.
Oczywiście dla entuzjastów naszych przepisów mamy również propozycję przygotowania pysznego sernika wiedeńskiego wg. przepisu na urządzenie Robot Coupe.:)

Najstarszy przepis na piernik, który odnaleziono w Polskich archiwach pochodzi z roku 1725, z poradnika medycznego. Znajduje się w nim zapis rekomenduje by spożywać je w razie przeziębienia lub niestrawności. W bogatszych domach były również serwowane jako zakąska do wódki. :) Samo słowo piernik pochodzi od staropolskiego piernypieprzny. Jest to związane z aromatycznymi i mocnymi przyprawami jakich się dodaje podczas jego wyrabiania.

Sprawdźcie nasze propozycje przygotowania i dedykowane sprzęty :)[…]
„Niech rozsądzi nas kapusta!”
„Co, kapusta?! Głowa pusta?!”

A kapusta rzecze smutnie:
„Moi drodzy, po co kłótnie,
Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!”
[…]
Na straganie
Jan Brzechwa
Sprawdźcie co przygotowaliśmy


Zupa brokułowa z syfonu ISI


Wiecie że jedzenie brokułów korzystnie wpływa na nasz wzrok i ma działanie przeciw nowotworowe? A, wiecie że brokul to odmiana kapusty warzywnej?
Czy może przynajmniej słyszeliście – że w syfonach iSi Thermo Whip można przygotować i podgrzać zupę brokułową?
Jeśli nie – mamy dla was wspaniały przepis na przygotowanej pysznej i zdrowej zupy brokułowej własnie przy użyciu syfonu iSi
Sprawdźcie przepis:)


Kasztany jadalneJesień w pełni – jak również sezon na Castanea sativa Mill. – kasztany jadalne. Jest to przysmak rosnący w Azji Mniejszej, na Kaukazie i w krajach klimatu Morza Śródziemnego. Do niedawna w Polsce był to rarytas trudno dostępny, aczkolwiek dziś pojedyncze drzewa można znaleźć w parkach, ale polecamy owoce nabywać w sklepie.

Owoce kasztana jadalnego charakteryzują się miąższem o smaku słodkiego orzecha. Prócz walorów smakowych docenia się również właściwości lecznicze – znane już od starożytności.
Podpowiedź: Przy zakupie wybieraj te które nie mają oznak pleśni, są błyszczące i ciężkie. Możesz przechowywać je w lodówce lub w suchym, szczelnym opakowaniu.


Kolejne rady już za tydzień :)


Profesjonalna szatkownica elektryczna do warzyw w linii Kitchen Line. Doskonale nadaje się do łatwego krojenia dużych ilości warzyw świetnie sprawdza się w małej i dużej gastronomii, zawiera 5 tarcz dających różne efekty krojenia: plastry 2 i 4 mm, wiórki 3,5 i 7 mm.

Cechy produktu:
- Zawiera 5 tarcz dających różne efekty krojenia: plastry 2 i 4 mm, wiórki 3,5 i 7 mm
- Duży otwór z rączką do wkładania dużych kawałków warzyw,
- Mały otwór do wkładania mniejszych warzyw,
- Obudowa wykonana z aluminium,
- 2 zabezpieczenia: zatrzask śruby zamykający pokrywę oraz czujnik elektromagnet