Komary, muchy i inne insekty są uciążliwe szczególnie latem. Największe skupisko owadów można spotkać w miejscach, w których znajduje się żywność, takich jak kuchnia, bary i restauracje. Zasady higieny wymagane przez sanepid wymuszają na właścicielach lokali gastronomicznych posiadania lampy owadobójczej, jednak takie urządzenie sprawdzi się także w prywatnych domach.

Lampy owadobójcze – zalety

Insekty mogą przenosić różne zarazki, dlatego powinno się dbać, aby miały jak najmniejszy kontakt z żywnością. Lepy na muchy, środki chemiczne oraz wkłady do kontaktu na owady nie zawsze są skuteczne i zapewniają trwałe efekty. Lampy owadobójcze nie tylko usuwają owady, ale także zapobiegają ich ponownemu przybyciu, dlatego pozwalają na stałe pozbyć się niechcianych insektów.

Dlaczego lampa owadobójcza to dobra inwestycja?

Jest tania w utrzymaniu i nie wymaga skomplikowanego montażu. Nie tylko pozbywa się owadów, ale zapobiega ich ponownemu wystąpieniu. Nie generuje trujących chemikaliów, jak w przypadku środków owadobójczych. Dostępna jest w wielu ciekawych modelach, które mogą podnosić wartość estetyczną pomieszczenia. Wyróżnia się długim czasem działania i energooszczędnością. Lampy owadobójcze występują w wielu modelach, które można dopasować do własnych potrzeb. W przypadku lokali gastronomicznych o dużym metrażu, polecane są lampy owadobójcze o większym zasięgu, wyposażone w lepy neutralizujące owady. Jeżeli chodzi o kuchnie domowe, można zdecydować się na niewielką lampę owadobójczą, która wyglądem przypomina odświeżacz powietrza. W ogródkach piwnych, ogrodach i na tarasach najlepiej sprawdzą się lampy owadobójcze z mechanizmem rażącym, odporne na czynniki atmosferyczne.
Czytaj więcej
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtruj
Flaga
Produkty w promocji
Producent
Szukana fraza
Długość - L
od do mm
Twój wybór Wyczyść filtry