Każdy ma własne zdanie na temat tego, jaka powinna być idealna pizza. Cienka jak papier czy puszysta? Z warzywami czy z samym serem? Zdania są podzielone nawet wśród Włochów, dla których jest to przysmak narodowy. Jedno jest jednak pewne – trudno znaleźć kogoś, kto nie lubiłby pizzy. Jeśli zawodowo zajmujesz się jej wypiekaniem, na pewno doskonale wiesz, że każdy drobny aspekt ma wpływ na smak gotowego wyrobu. Dlatego warto wyposażyć swoją kuchnię w odpowiednie blachy do pizzy, które ułatwią uzyskanie idealnie równych i perfekcyjnie wypieczonych placków.

Blacha do pieczenia pizzy to narzędzie znacznie ułatwiające pracę. Dzięki niemu za każdym razem otrzymasz placek o pożądanych, powtarzalnych wymiarach. Jednocześnie materiał, z którego jest wykonana (najczęściej stal), odpowiada za równomierne rozprowadzanie ciepła. Oznacza to, że spód przysmaku będzie zawsze idealnie wypieczony. Blachy do pizzy skonstruowane są tak, by ciasto nie przywierało do ich powierzchni, dlatego wyjęcie i serwowanie gotowego dania nie sprawia trudności. Odporność na wysokie temperatury sprawia, że nadają się idealnie do pracy w piecach do pizzy (zarówno tych gazowych, czy elektrycznych, jak i opalanych drewnem). Świetnie sprawdzą się również do wypieku focaccii, zapiekanek czy pieczywa. Odpowiednia ilość blach w kuchni pozwoli zachować ciągłość przygotowywania posiłków i usprawnia obsługę gości.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór blach przystosowanych do różnych preferencji i potrzeb. Okrągła blacha do pizzy to tradycyjny wybór. Możesz jednak również zdecydować się na model w kształcie prostokąta i zaserwować gościom coś zaskakującego. W asortymencie znajdują się blachy o zróżnicowanych wymiarach – także bardzo duże, o średnicy 60 cm. Wszystkie wyróżniają się wysoką jakością, dzięki czemu są funkcjonalne i trwałe nawet w warunkach intensywnej eksploatacji. Nie zapomnij zaopatrzyć się również w chwytak, który ułatwi wyciąganie z pieca gorących dań. Zapewniamy dostęp do wszystkich potrzebnych akcesoriów.
Czytaj więcej
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtruj
Produkty w promocji
Producent
Szukana fraza
Średnica
od do mm
Twój wybór Wyczyść filtry